Janina Ligner-Żeromska

Adwokat | of Counsel

Jestem adwokatem specjalizującym się w zakresie prawa własności intelektualnej i przemysłowej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa komputerowego, autorskiego, ochrony danych osobowych, znaków towarowych, ochrony marki oraz prawa mediów i nowych technologii. Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobywane przy doradzaniu zarówno klientom krajowym, jak i zagranicznym, w tym jako partner i szef działów Nowych Technologii i Prawa Własności Intelektualnej największych polskich kancelarii.

O moich kompetencjach świadczą wysokie pozycje w rankingach prawniczych oraz rekomendacje pochodzące z zagranicznych zestawień, w tym: Legal 500, Chambers & Partners, World Trademark Review oraz Best Lawyers, jak i od indywidualnych klientów.

W swojej współpracy z klientami wyróżniam się głębokim zrozumieniem rzeczywistych potrzeb oraz oczekiwań – co przekłada się na szybkie rozwiązanie zaistniałych problemów. Szeroki zakres kompetencji wymaga sporej elastyczności w przechodzeniu od jednego zagadnienia prawnego do drugiego w sposób zrozumiały dla klienta. Jestem w stanie przedstawić nawet najbardziej zawiłe kwestie w prosty, obrazowy sposób i doradzić skuteczne rozwiązania.

Porozmawiajmy
Powered By MemberPress WooCommerce Plus Integration