W tym pakiecie prawnicy Kancelarii zajmą się wdrożeniem AML w Twojej firmie. Przygotują dedykowaną Ocenę Ryzyka oraz Wewnętrzną Procedurę AML wraz z indywidualnym szkoleniem online dla Twoich pracowników.  Otrzymasz również wszystkie materiały video oraz  edytowalne dokumenty, byś na bieżąco mógł monitorować podmioty, z którymi na co dzień współpracujesz.

Aby łatwo się odnaleźć w przygotowanym Programie, podążaj za poniższą instrukcją:

W zakładce „materiały” znajdziesz wszystkie wzory dokumentów, instrukcje oraz checklisty jakie są potrzebne do wykonywania obowiązków AML.

Zacznij swoje działania od zapoznania się z zakładką i plikiem „Przewodnik po AML”, który wyjaśni Ci co to jest AML i jak się po nim poruszać.

Zapoznaj się z „Procedurą Wewnętrzną AML”, która stanowi zbiór zasad jakie należy stosować w Firmie.

Skontaktuj się z Kancelarią (kontakt@sawaryn.com) i ustal termin indywidualnego szkolenia AML dla Twojej firmy. Dzięki nagraniu, będziesz mógł wrócić do materiału w dowolnym momencie.W trakcie szkolenia ustalimy szczegóły wdrożenia AML przez prawnika Kancelarii w Twojej firmie.

Zapoznaj się z „Oceną Ryzyka” by wiedzieć, jakie jest ryzyko prania pieniędzy w Twojej firmie lub branży.

Wykonuj względem klientów i potencjalnych klientów procedurę KYC.

Korzystaj  z przygotowanych checklist by sprawdzić, czy o niczym nie zapomniałeś/łaś.

Dodatkowo, w zakładce „Video” znajdziesz:

Odcinek 0 – zapis szkolenia „Co to jest AML”, które ogólnie wyjaśnia przyczyny i zasady stosowania przepisów AML

Oraz 6 kolejnych odcinków, które wyjaśniają konkretne obowiązki związane z AML – dzięki tym krótkim video dowiesz się, jak wykonywać te obowiązki w praktyce.

Filmy są świetnym uzupełnieniem dla wzorów dokumentów, Wewnętrznej Procedury i instrukcji. Za każdym razem, gdy masz wątpliwości jak działać – sprawdź czy w filmie nie znajduje się wyjaśnienie i rozwiązanie Twojego problemu.

...

Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony, proszę zaloguj się lub wykup subskrypcję